7 - 1
    Bundesliga2:30 pm GMT-04:00
    Oct 18vsFC St. Pauli
    See more on
  2. 6 days ago · Borussia.com.pl ⭐ Polskie centrum kibiców klubu piłkarskiego Borussia Dortmund ⭐ Znajdziesz tu wiele informacji na temat BVB Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

3. Nazwa klubu: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund Data założenia: 19.12.1909 Adres: Strobelallee 50, 44139 Dortmund Telefon: 02 31/90 20-0 Fax: 02 31/9 02 01 05 Stadion: Westfalenstadion (obecnie Signal-Iduna Park) Znaczenie skrótu BVB: Ballspiel Verein Borussia: drużyna piłkarska Borussia

4. Jun 25, 2021 · 14-15 grudnia 2021 Borussia Dortmund - Greuther Fürth 17-19 grudnia 2021 Hertha Berlin - Borussia Dortmund 07-09 stycznia 2022 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 14-16 stycznia 2022 Borussia Dortmund - SC Freiburg 21-23 stycznia 2022 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund 04-06 lutego 2022 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen

5. Aug 29, 2024 · Danzig 2 godzin temu. Taryfikator kar w BVB c.d. . złe zestawienie jedenastki wyjściowej na mecz 3 000 euro . późne nietrafione zmiany na meczu 1 500 euro . nieodpowiedni strój podczas meczu i treningów 150 euro . nie odpowiednie zachowanie trenerów podczas meczu 1 000 euro . błędne uwagi podczas przerwy w szatni 2 000 euro . uwagi pod adresem sędziego w czasie meczu i po meczu 1 500 euro . uwagi pod adresem Jaśnie Pana HGW 1 000 000 euro + kopniak w 4 litery .

6. May 5, 2020 · Borussia.com.pl ⭐ Polskie centrum kibiców klubu piłkarskiego Borussia Dortmund ⭐ Znajdziesz tu wiele informacji na temat BVB Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

7. schwatzgelb.de - Das Borussia Dortmund Fan-Forum BVB 09. letzte Einträge. BVB-Newsthread vom 02.10.2024 vor 43 Minuten

8. Sep 8, 2024 · Dziś znowu daliśmy z siebie wszystko na boisku dla Was - przez wiele lat dawaliśmy z siebie wszystko na boisku dla BVB. Jeszcze raz: Dziękuję bardzo! Zawsze z dumą reprezentowałem Borussię i nadal będę to robić. Borussia Dortmund na zawsze! Jakub Błaszczykowski: – To był dla nas ogromny zaszczyt, cieszyłem się każdym meczem ...

9. Wówczas Borussia Dortmund spotkała się w finale Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium. Po emocjonujących 120 minutach gry, o sukcesie jednej z drużyn zadecydował konkurs rzutów karnych. W nim lepsi okazali się Bawarczycy - Manuel Neuer obronił strzały Bendera i Sokratisa. Borussia zakończyła więc sezon 2015/16 z pustymi rękoma.

10. Borussia.com.pl ⭐ Polskie centrum kibiców klubu piłkarskiego Borussia Dortmund ⭐ Znajdziesz tu wiele informacji na temat BVB Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

11. Übersicht, wo das Spiel: Borussia Dortmund gegen Celtic FC übertragen wird. - Frankonius, 01.10.2024, 22:27 Übersicht, wo das Spiel: Borussia Dortmund gegen Celtic FC übertragen wird. - julianbvb, 30.09.2024, 21:21 Übersicht, wo das Spiel: Borussia Dortmund gegen Celtic FC übertragen wird. - Tilkowski, 30.09.2024, 18:25