0 - 0
    2:45 pm GMT-04:00
    Oct 11vsNetherlands
    Oct 14@Bosnia & Herzegovina
  2. 1 day ago · Miként korábban beszámoltunk róla, kedd este a St. Gallen–Zürich mérkőzésen Csoboth Kevin megszerezte első gólját a svájci labdarúgó-bajnokságban.A nemrég az Újpesttől a St.Gallenhez igaolt magyar válogatott szélső a 72. percben csereként lépett pályára, majd a 79. percben gólt szerzett, a csapat végül 4-1-re megnyerte a találkozót.

3. 2 days ago · A magyar válogatott Csoboth Kevin kedden megszerezte az első gólját a svájci labdarúgó-bajnokságban. A St. Gallen nyáron Újpestről igazolt támadója a 72. percben csereként lépett pályára csapata 2-1-es vezetésénél, majd a 79. percben betalált az éllovas Zürich kapujába, ezzel eldöntötte az összecsapást. A ...

4. 2 days ago · A magyar válogatott Csoboth Kevin kedden megszerezte az első gólját a svájci labdarúgó-bajnokságban. A St. Gallen nyáron igazolt támadója a 72. percben csereként lépett pályára csapata 2-1-es vezetésénél, majd a 79. percben betalált az éllovas - Ricardo Moniz vezette - Zürich kapujába, ezzel eldöntötte az összecsapás lényegi részét.

5. 3 days ago · Csoboth Kevin a bajnokságban először, a St. Gallenben másodszor volt eredményes. Megszerezte első bajnoki gólját a svájci St. Gallen színeiben Csoboth Kevin. A magyar válogatott támadó kedden volt eredményes csereként beállva. Csoboth Kevin a 72. percben állt a be az 5. fordulóban, mégpedig 2–1-es vezetésnél.

6. 3 days ago · FC St.Gallen beat FC Zurich 4:1 after a strong second half and come within one point of the new leaders from Lucerne. All goals in the video.

7. 2 days ago · A magyar válogatott Csoboth Kevin kedden a Zürich ellen betalált, így megvan az első gólja a svájci labdarúgó-bajnokságban. A St. Gallen nyáron Újpestről igazolt támadója a 72. percben csereként lépett pályára csapata 2-1-es vezetésénél, majd a 79. percben betalált az éllovas Zürich kapujába. A végeredmény 4-1 lett.

8. 3 days ago · St. Gallen kommt im Nachtragsspiel der 5. Runde zuhause gegen den FCZ zu einem 4:1-Erfolg. Lukas Görtler, Kevin Csoboth und Felix Mambimbi stellen in der zweiten Halbzeit innert 13 Minuten von 1: ...