1 - 5
    Champions League3:00 pm GMT-04:00
    Oct 1vsManchester City
    Oct 22@Girona
  2. 5 days ago · Marko Tolić (Foto: Profimedia) Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše. Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić.

3. 5 days ago · Tolić je ove sezone na sjajnom učinku od sedam asistencija i četiri gola za Slovan, a igrao je i ključnu ulogu u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Komentari 0. Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše.

4. 5 days ago · Haaland uhvaćen u pili od 350.000 eura kako u ruci drži zabranjenu stvar. Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još ...

5. 5 days ago · Marko Tolić Slovan Bratislava. Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše.Prouči cjelokupnu ponudu na Ger...

6. 5 days ago · Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše. Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić.

7. 2 days ago · Marko Tolić, bivši igrač Dinama, asistirao je za prvi gol Streleca. To mu je već sedma asistencija sezone u svim natjecanjima. To mu je već sedma asistencija sezone u svim natjecanjima. U drugom kolu Lige prvaka Slovan 1. listopada dočekuje Manchester City, a protiv Dinama igra 5. studenoga u Bratislavi.

8. 5 days ago · Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još četiri u domaćoj mreži.