Yahoo India Web Search

1. Including results for

Ivan Perišić
    Search only for Ivan Perisic

1. 22 hours ago · The big news coming out of this one is that Ivan Perišić has been handed his first start since arriving at the club two weeks ago. The former Tottenham, Inter Milan and Bayern Munich man joined ...

2. 12 hours ago · Ivan Perišić debitirao je za PSV u subotu u pobjedi 2:0 protiv Willema, a trener Peter Bosz iznenadio je mnoge uvrstivši hrvatskog reprezentativca u početnu postavu na poziciji desnog krila. Da bi Perišiću osigurao mjesto u prvoj postavi, na klupi je završio Johan Bakayoko, najskuplji igrač PSV-a.

3. 1 day ago · Perišić debitirao u pobjedi PSV-a. 28.09.2024. Aktualni nizozemski prvak PSV Eindhoven u susretu sedmog kola nacionalnog prvenstva na gostovanju je pobijedio Willem II sa 2-0, a za pobjednički sastav je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Perišić je za lidera Eredivisie zaigrao od prve minute, a na terenu je proveo 65. minuta.

4. 12 hours ago · Ivan Perišić debitirao je u dresu PSV-a na gostovanju kod Willema. Prve su to minute i to odmah u početnoj postavi za proslavljenog hrvatskog reprezentativca. Nakon što je na neslavan način završio svoju avanturu u Hajduku, Perišić je bio jako aktivan na svom debiju za branitelja naslova u Nizozemskoj.

5. 1 day ago · Ivan Perišić je debitirao za PSV Eindhoven u sedmome kolu Eredivisie protiv Willema II. iz Tilburga (2:0). Nakon odlaska iz Hajduka, vatreni je bio slobodan igrač te je neočekivano potpisao za momčad prvaka Nizozemske. Utakmicu s Fortunom u prošlome kolu odgledao je s klupe, a svega deset dana po dolasku u klub upisao je i svoj prvi nastup.

6. 1 day ago · Perišić je za lidera Eredivisie zaigrao od prve minute, a na terenu je proveo 65. minuta. Hrvatski krilni napadač je u 13. minuti bio blizu postizanja prvog gola, ali je njegov udarac prošao uz vratnicu. Perišić je sredinom rujna za PSV potpisao ugovor do kraja sezone.

7. 1 day ago · Hrvatski krilni napadač je u 13. minuti bio blizu postizanja prvog gola, ali je njegov udarac prošao uz stativu. 28.9.2024. Aktualni nizozemski prvak PSV Eindhoven u susretu sedmog kola nacionalnog prvenstva na gostovanju je pobijedio Willem II sa 2-0, a za pobjednički sastav je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.