3 - 1
    2:45 pm GMT-04:00
    Oct 12@Cyprus
    Oct 15@Lithuania
  2. 6 days ago · Gaziantep și Trabzonspor, formații la care sunt legitimați internaționalii români Deian Sorescu, respectiv Denis Drăguș, au remizat, scor 0-0, în etapa cu numărul șase din campionatul Turciei.

3. 6 days ago · Foști colegi la Gaziantep în stagiunea trecută, Deian Sorescu, Alexandru Maxim și Denis Drăguș s-au întâlnit din postura de adversari în SuperLiga Turciei, în urma transferului atacantului la Trabzonspor din această vară.

4. 5 days ago · Deian Sorescu a fost titular la Gaziantep, în timp ce Alexandru Maxim a început meciul pe banca de rezerve, însă a fost introdus pe teren în minutul 77 de către antrenorul Selcuk Inan. Scandal imens în derby-ul românilor din Turcia! Golul anulat al lui Trabzonspor a stârnit revoltă

5. 5 days ago · Gaziantep, formația la care evoluează Alexandru Maxim și Deian Sorescu, a încheiat la egalitate, scor 0-0, cu Trabzonspor, echipa lui Denis Drăguș.

6. 5 days ago · Gaziantep și Trabzonspor au remizat, scor 0-0, în etapa cu numărul șase din campionatul Turciei. Deian Sorescu și Alex Maxim au evoluat pentru Gaziantep, în timp ce pentru Trabzon a jucat Denis Drăguș. ”Denis Draguș este din nou ineficient” Denis Drăguș nu a început titular meciul. Atacantul român a fost introdus pe teren în startul reprizei secunde, iar pentru […]

7. 5 days ago · Gaziantep și Trabzonspor, formații la care Deian Sorescu, Alexandru Maxim și Denis Drăguș activează, au remizat, scor 0-0, în campionatul Turciei. După duelul de foc, formația atacantului de la națională a venit cu acuzii de corupție în fotbalul turc.

8. 4 days ago · Cu cine l-au asemănat. Horațiu Moldovan a reușit să-i dea pe spate pe italieni. Peninsularii l-au comparat pe internaționalul român cu un portar european de top. Horațiu Moldovan (26 de ani) a fost titular al lui Sassuolo în ultimele două meciuri disputate în Serie B. În partida cu Cosenza, câștigată de formația „Verzilor ...