Yahoo India Web Search

1. 1 day ago · Zmiana w kadrze reprezentacji Polski na początku zgrupowania przed Euro 2024. Z powodu urazu wypadł czwarty bramkarz – Oliwier Zych, który ostatni sezon spędził w Puszczy Niepołomice. Jego miejsce zajmie Mateusz Kochalski ze Stali Mielec. To zatem on pojedzie na turniej jako dodatkowy golkiper.

2. legia.net › news › motor-lublin-w-ekstraklasieMotor Lublin w Ekstraklasie

1 day ago · Motor wygrał na wyjeździe 2:1 z Arką Gdynia (do 87. minuty przegrywał 0:1) w finale baraży i dołączył do Lechii Gdańsk oraz GKS-u Katowice, tym samym zamykając grono beniaminków w przyszłym sezonie Ekstraklasy. Dla lublinian, którzy jeszcze rok temu byli w II lidze, to drugi awans z rzędu.

3. 1 day ago · Zwyciężczynie otrzymały w nagrodę od organizatora 3000 złotych. Wyniki legionistek: Legia LOTTO 3x3 – Galante Łódź 21:9. Legia LOTTO 3x3 – Drużyna AA 21:3. Legia LOTTO 3x3 – Salio Body Move SKC8 21:15. 1/2 finału: Legia LOTTO 3x3 – MUKS I Piaseczno 21:12. Finał: Legia LOTTO 3x3 – Isetia 21:12.

4. 1 day ago · Legia Ladies utrzymały się w I lidze! Wygrywając 2:1 ze Sportisem w Bydgoszczy piłkarki Legia Ladies zagwarantowały sobie na jedną kolejkę przed końcem sezonu utrzymanie w Orlen I lidze. Gospodynie szybko wyszły na prowadzenie zdobywając bramkę już w 4 minucie. Po przerwie do wyrównania doprowadziła Nina Warachowska w 64 minucie ...

5. 1 day ago · Hans Aabech - Harald Aabrekk - Kim Aabech - Gerard Aafjes - Carlos Aalbers - Mika Aaltonen - Gert Aandewiel - Patrick van Aanholt - Signy Aarna - Max Aarons - Kees Aarts - Liel Abada - Ignazio Abate - Besart Abdurahimi - Éric Abidal - Vincent Aboubakar - Tammy Abraham - Luis Abram - Aleksandrs Abramenko - Nikolai Abramov (jalgpallur 1950 ...