Yahoo India Web Search

1. Jun 7, 2024 · George Pușcaș: ”Grupul acesta unit a arătat suflet și cred că de asta trebuie să ne agătăm la EURO” La scurt timp după încheierea partidei de pe stadionul Steaua, George Pușcaș a susținut că remiza rușinoasă cu Liechtenstein a venit și pe fondul ghinionului cu care s-au confruntat ”Tricolorii” în cele aproape 100 de minute de joc.

2. Aug 30, 2023 · George Pușcaș a fost unul dintre fotbaliștii care au pus umărul la promovarea celor de la Genoa în Serie A, în sezonul precedent. Cu toate acestea, atacantul român are un viitor incert la actuala echipă și nu a evoluat niciun minut în noua ediție din campionatul Italiei.

3. Nov 17, 2023 · George Pușcaș se află sub contrat cu Genoa până în 2026. Atacantul român a fost transferat de la Reading în august 2022, inițial sub formă de împrumut, iar după promovare clauza de transfer definitiv a devenit obligatorie în schimbul sumei de 3 milioane de euro. Spezia, locul 18, antepenultimul din Serie B, a înregistrat în acest ...

4. Mar 2, 2021 · George Puscas marked his return to Reading's starting line-up with the only goal in their win against Blackburn Rovers. The Romania striker was gifted time and space for a finish midway through ...

5. Feb 1, 2022 · George Puscas time at Reading fc🎵Music By🎵•howl. - Everything [Bass Rebels]•Song - https://youtu.be/kFAbThMFZv8

• 2 min
    • 2.7K
    • Michael Kearns
  6. Apr 8, 1996 · George Pușcaș, 27, from Romania SSC Bari, since 2023 Centre-Forward Market value: ₹16 Cr * Apr 8, 1996 in Marghita, Romania George Pușcaș - Player profile 23/24 | Transfermarkt News

7. Nov 22, 2023 · George Pușcaș (27 de ani), atacantul care a marcat un gol extrem de important în meciul cu Israel, scor 1-2, cel prin care ”Tricolorii” au revenit în partida de la Felcsut (Ungaria), a evoluat și în meciul cu Elveția, scor 1-0, dar din minutul 83, când i-a luat locul lui Denis Alibec (32 de ani).