Yahoo India Web Search

1. Urostlý útočník Mojmír Chytil se zapsal do historie jako první reprezentant Česka, který při svém debutu vsřelil hattrick. V listopadu 2022 se proti Faerským ostrovům trefil třikrát v rozmezí deseti minut. Olomoucký odchovanec vyhrál se Sigmou dorosteneckou i juniorskou ligu, už v mládežnických kategoriích však prodělal i dvě operace zraněného kolena. Přesto se dokázal prosadit do A-týmu a v 19 letech debutoval v první lize. Na podzim 2021 hostoval v ...

2. Prohlédněte si statistiky (zápasy, góly, karty / ligy, poháry, národní tým) a historii přestupů. Sledujte na Livesportu profily hráčů (např. Mojmír Chytil), stránky týmů (např. stránka týmu Slavia Praha) a stránky soutěží (Champions League, Fortuna liga a více než 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa)!

3. Mojmír Chytil, 25, from Czech Republic SK Slavia Prague, since 2023 Centre-Forward Market value: €4.20m * Apr 29, 1999 in Skalka, Czech Republic

4. Oct 26, 2020 · Mojmír Chytil, 25, from Czech Republic SK Slavia Prague, since 2023 Centre-Forward Market value: ₹33.6 Cr * Apr 29, 1999 in Skalka, Czech Republic Mojmír Chytil - Player profile 23/24 | Transfermarkt

5. 🎁 Slávistická nadílka // Mojmír Chytil 💥💥 Mojma nastoupil doma proti Sheriffu ke svému prvnímu zápasu ve skupině #UEL, a hned z první střely započal demolici, kterou následně i sám uzavřel. 👏 Jaký příběh se skrývá za gólovou oslavou tříbodového hrdiny večera? 🔭

6. Feb 25, 2024 · Tři bleskové direkty. Útočník fotbalové Slavie Mojmír Chytil se zapsal do historických knih kopané, neboť při domácím vítězství 3:0 proti Pardubicím ve 22. kole Fortuna ligy vyrovnal rekord samostatné české ligy. Hattrickem za pouhých osm minut. „Někdy se prostě sejde, že se do takových situací dostanete,“ s pokorou vyprávěl hrdina sešívaných.

7. Spasil Slavii, dal nejrychlejší hattrick v lize. 25. 2. 2024. Mojmír Chytil má patent na rychlé hattricky. Jedním takovým se představil v reprezentaci, v neděli pak rozhodl o výhře Slavie nad Pardubicemi 3:0 třemi góly během osmi minut. Šest gólů jako předkrm na Spartu. Rapper Rohony hrál ve Starči fotbal.